Obecnie do naszego zespołu fryzjerskiego poszukujemy fryzjer - stylista. Jeśli fryzjerstwo jest Twoją pasją i chcesz rozwijać się w tym zawodzie - skontaktuj się z nami ! Wyślij CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres : biuro@michelle.com.pl

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • samodzielne strzyżenie damski i męskie,
  • wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług,
  • utrzymanie czystości w salonie,
  • koloryzacja i stylizacja fryzur damskich , znajomość technik koloryzacji i strzyżeń,
    upięcia okolicznościowe i ślubne, dobieranie fryzur, regeneracja,
  • dbałość o stanowisko pracy i wizerunek salonu,
  • umiejętność diagnozowania kondycji włosa oraz skóry głowy.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • doświadczenie zawodowe w fryzjerstwie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • możliwość stałego podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • zmiana w świetnym systemie zmianowym, elastyczny grafik,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania, co pozwala uzyskać świetne dochody
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy

Zapraszam do kontaktu osoby, które cenią profesjonalizm i zaangażowanie zespołu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Salon Michelle

Tworzymy historię pięknych włosów. Mistrzowskie cięcie, dbałość o detal, zachwycający efekt końcowy!

 Polityka prywatności

 Regulamin usług fryzjerskich

Rezerwacja wizyt

Już teraz zarezerwuj wizytę w naszym salonie Michelle

Zarezerwuj wizytę w salonie

Zapraszamy

ul. Kolejowa 2, 60-185 Skórzewo

tel. 616 438 438

tel. 72 72 42 742

Otwarte: pon. - pt. 9:00 - 17:00

sob.  10:00 - 15:00
salon@michelle.com.pl